Про нас

Про нас

Працівники “Поліграф-Ужгород” мають спеціальність психолога, пройшли відповідні курси підготовки за напрямком «поліграфолог» та досвід роботи в оперативних підрозділах, в тому числі в підрозділах внутрішньої безпеки. Фахівці “Поліграф-Ужгород” мають досвід проведення службових розслідувань та перевірок. Досвід роботи з поліграфом (детектором брехні) – 4 роки безперервних тестувань з використанням семи- та восьмиканальних комп’ютерних поліграфів «КРІС», «БАР’ЄР», “РИФ” та “ЕПОС” по будь-яким тематикам з використанням різних методик тестування. По всім питанням, які стали предметом тестування гарантується конфіденційність та нерозголошення отриманої інформації. При потребі працівники виїжджають по території Закарпатської області.

За весь період роботи ми допомогли більше ніж 3000 клієнтів. Тільки найкращі результати для Вас

1500Клієнтів
1700Тестуваннь
47Фірм
550Послуги з використанням поліграфа
Поліграф Ужгород

Познайомтесь з нашою командою

Наші клієнти

Ми надаємо послуги, як приватним клієнтам, та фірмам, чи організаціям. Всі послуги що надаються нами, гарантують вам конфіденційність та нерозголошення отриманої інформації. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

полграф ужгород

Відгуки наших клієнтів

  Поліграф Ужгород - фірма, що спеціалізується на перевірці на поліграфі. Надаємо послуги Психофізіологічного тестування із застосуванням поліграфа – опитування з використанням комп’ютерного технічного засобу (поліграфа).
  Здійснюємо перевірки на поліграфі-детекторі брехні в Ужгороді та закарпатській області

  Наша Адреса

  м. Ужгород, вул. Руська, 5 офіс 7

  Телефон

  +38 066 920 6728

  EMAIL

  ungvar@poligraf.uz.ua