Ціни

ЦІНИ НА ТЕСТУВАННЯ

Вартість тестування залежить від різних факторів. Зокрема, у випадку крадіжки коштів або товарно-матеріальних цінностей – від вартості викраденої суми або майна (деталі обговорюються окремо у кожному випадку), у випадку встановлення кола осіб, причетних до вчинення порушення (злочину) – від кількості осіб, що направляються на перевірку. На вартість тестування також впливає кількість питань, які потрібно з’ясувати. Для уточнення остаточної ціни звертайтеся за контактним номером +380669206728. Для постійних клієнтів передбачені суттєві знижки.

Ціни

 • Кадрова перевірка
 • Тестування, пов’язані з службовими розслідуваннями та перевірками
 • Тестування пов’язані з особистими (внутрішньо сімейними) проблемами
 • Ціна за послугу
 • від 800 до 1500 грн.*
 • від 1500 до 3000 грн.**
 • від 3000 – до 4000 грн. ***

*Кадрова перевірка (перевірка кандидатів на роботу, діючого персоналу, осіб, що звільняються, інше)від 800 до 1500 грн. (в залежності від кількості осіб, що опитуються, кількості питань, які потрібно висвітлити у ході перевірки. Якщо проводяться регулярні (планові) перевірки працюючого персоналу, то передбачені суттєві знижки).

**Тестування, пов’язані з службовими розслідуваннями та перевірками (крадіжки грошей, розтрата майна, товарно-матеріальних цінностей, тестування пов’язані з розголошенням службової, внутрішньої або конфіденційної інформації, інше)від 1500 до 3000 грн. (в залежності від цінності викраденого майна, коштів, в залежності від кількості питань, які потрібно з’ясувати, кількості осіб, що підлягають перевірці, інше).

***Тестування пов’язані з особистими (внутрішньо сімейними) проблемами (тестування подружжя на предмет зради, обману у фінансових питаннях, нещирості у відносинах, підліткова проблематика – наркотики, сумнівні компанії, крадіжки у батьків грошей, інше)від 3000 – до 4000 грн. в залежності від різних факторів.

Контактна форма

Виникли запитання?

У вас виникли запитання, чи пропозиції стосовно нашої роботи чи даної послуги. Ви можете залишити свою пропозицію нижче:

ungvar@poligraf.uz.ua

+38 066 920 6728

м. Ужгород, вул. Руська, 5 офіс 7

 • 6 + 86 =

  Поліграф Ужгород - фірма, що спеціалізується на перевірці на поліграфі. Надаємо послуги Психофізіологічного тестування із застосуванням поліграфа – опитування з використанням комп’ютерного технічного засобу (поліграфа).
  Здійснюємо перевірки на поліграфі-детекторі брехні в Ужгороді та закарпатській області

  Наша Адреса

  м. Ужгород, вул. Руська, 5 офіс 7

  Телефон

  +38 066 920 6728

  EMAIL

  ungvar@poligraf.uz.ua